نسخه چاپي

دکتر محسن رضایی در اینستاگرام:

دین اسلام موثرترین دین روی زمین است/ رییس جمهور آتی آمریکا باید بلافاصله تحریمها را بردارد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی که به مناسبت ۱۷ربیع الاول و ۱۳آبان در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد با اشاره به اینکه «دین اسلام موثرترین دین روی زمین است» نوشت:انقلاب اسلامی ایران با تسخیر لانه جاسوسی، پایگاه توطئه و جاسوسی را در ایران برچید.


به گزارش اداره کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام دکتر محسن رضایی در صفحه اینستاگرام خود با درج تصویری از مسجدالنبی(ص) در مدینه منوره نوشت: «امسال زادروز پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم که بر همه انسان‌ها حق بزرگی دارد با مناسبت تسخیر لانه جاسوسی در ایران و ایام تحولات بزرگ جهانی تقارن یافته است. رسول مکرم اسلام پس از نجات مردم جزیره العرب از خطر سقوط و انحطاط با اخراج کفار و مشرکان از منطقه مکه ضمن تصدیق پیامبران و کتب الهی قبل، از جمله؛ یهودیت، مسیحیت و... در راه رسالت جهانی خود گام برداشت و اکنون با گذشت ۱۴ قرن، همچنان دین اسلام موثرترین دین روی زمین است.

انقلاب اسلامی ایران هم پس از تفوق بر دیکتاتوری پهلوی (نوکر بلوک غرب) با تسخیر لانه جاسوسی، پایگاه توطئه و جاسوسی را در ایران برچید.
در انتخابات ۲۰۲۰ هر کدام از دو نامزد، خروجی فرایند انتخابات آمریکا شود باید بلافاصله تحریمها را بردارد و خسارات ناشی از تحریم ها را نیز بپذیرد.
میلاد پیامبر رحمت و امام جعفر صادق بر شما عزیزان، گرامی و مبارک باد!»

دکتر محسن رضایی در این پیام، از سه هشتگ #سلام_بر_محمد ، #من_محمد_را_‌دوست_دارم و #به_عشق_محمد استفاده کرد که در بین فعالان مجازی و در پی اهانت دولت فرانسه به پیامبر عظیم الشان اسلام، پر طرفدار است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • دوشنبه ١٢ آبان ١٣٩٩ - ٢٣:٢٠
  • کد خبر :
  • ١٣٩٢

خروج