دکتر محسن رضایی در آیین گشایش دوره تربیت مدیران راهبردی خوزستان:
جوانان نسل سوم و چهارم خود را برای خیزهای بلند آماده کنند / زندگی کنونی حق مردم ایران نیست / بیانیه گام دوم انقلاب را به عنوان منشور مبارزه و نقشه راه مطالعه کنید
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع فراگیران دوره تربیت مدیریت راهبردی در خوزستان گفت: همه ملت ایران و همه نظام منتظر حرکت نسل جوان برای فتح میدان های تازه هستند. بیانیه گام دوم انقلاب را به عنوان منشور مبارزه و نقشه راه مطالعه کنید.
 پنج شنبه ٣ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع اهالی روستای محروم بردیه:
بردیه، روستای ما می‌توانیم، است/ موشک داشتن زمانی کامل می شود که اقتصاد را نیز مانند آن شکوفا کنیم
دکتر محسن رضایی پیش از ظهر روز چهارشنبه دوم مهر از اقدامات صورت گرفته برای توانمندسازی روستای بردیه که محل فرماندهی عملیات طریق القدس درسال ۱۳۶۰ بوده بازدید کرد.
 چهارشنبه ٢ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در برنامه «حماسه ماندگار»:
پیوند نخل و بلوط مستحکم و تاریخی است / آبادان هرگز تسلیم نشد و مردم جهادی عظیم را به راه انداختند/ تنها شعاری که شعار نیست، «ما می توانیم» است / اگر کسی می خواهد وحدت ایران را ببیند باید حماسه آذربایجانی ها در خوزستان را ببیند
سرلشکر پاسدار دکتر محسن رضایی در ویژه برنامه زنده«حماسه ماندگار» شبکه تلویزیونی آبادان که به طور همزمان از شبکه پنج سیما پخش می شد گفت: آبادان هرگز تسلیم نشد و مردم جهادی عظیم را به راه انداختند. ایران رنگین کمانی از اقوام دارای پیوند است که در برابر دشمن خارجی متحد می شوند.
 چهارشنبه ٢ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر محسن رضایی در جمع مدیران و کارکنان صنایع پتروشیمی مسجد سلیمان:
ما در دفاع مقدس توانستیم، پس درجنگ اقتصادی هم می توانیم/ پروژه پتروشیمی مسجد سلیمان در سخت ترین تحریم های اقتصادی به ثمر نشسته است
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از واحدهای گوناگون صنایع پتروشیمی و شرکت آلومینیوم مسجدسلیمان بازدید کرد و در جمع مدیران و کارکنان این شرکت ها، به ایراد سخنرانی پرداخت.
 چهارشنبه ٢ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته دفاع مقدس در مسجدسلیمان برگزار شد
افتتاح 350 مدرسه و واحد مسکونی زلزله زدگان توسط دکتر محسن رضایی
در دومین روز از هفته دفاع مقدس، با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ، بهره برداری از ۳۰۰ واحد مسکونی و ۵۰ واحد آموزشی برای زلزله زدگان تیرماه 98 شهرستان مسجد سلیمان آغاز شد.
 سه شنبه ١ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>