نسخه چاپي

آغاز به كار كارگروه «امر به معروف و نهي از منكر» در کمیسیون علمی، فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه مجمع

نخستين نشست كارگروه امر به معروف و نهي از منكر با حضور دكتر حسين مظفر و اعضاي اين كارگروه در کمیسیون علمی، فرهنگی و اجتماعی برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی مجمع در  اولين نشست كارگروه امر به معروف و نهي از منكر ، دکتر مظفر، رییس کمیسیون علمی ، فرهنگی و اجتماعی، ضمن بیان روند سیاستگذاری مجمع تشخیص مصلحت نظام و ابلاغ 35 سیاست کلان از سوی مقام معظم رهبری عنوان نمودند:  این سیاست ها ،بعنوان یک مفاهمه و میثاق ملی و  مبنای برنامه های کشور است و باید از سوی قوای سه گانه اجرایی گردد .دکتر مظفر  سیاستگذاری در حوزه امر به معروف و نهی از منکر را نیز ، از اولویت های سیاستگذاری مجمع تشخیص مصلحت نظام در آینده نزدیک برشمردند.

رییس کمیسیون علمی ، فرهنگی و اجتماعی مجمع ، تبیین وضعیت موجود و تهیه پیش نویس اولیه سیاست گذاری امر به معروف و نهی از منکر،  با مشارکت نهادها و دستگاه های مربوطه و نخبگان این حوزه را، مهمترین ماموریت این کارگروه اعلام کردند.

در این نشست مقرر گردید تا تیر ماه سال  آینده پیش نویس نهایی سیاست های کلی امر به معروف  و نهی از منکر تنظیم گردیده و به کمیسیون ارائه گردد. شایان ذکر است کارگروه امر بمعروف و نهی از منکر ذیل کمیته فرهنگی و سبک زندگی دبیرخانه مجمع تشخیص مصاحت نظام با هدف سیاستگذاری در حوزه فوق تشکیل گردیده است.

  • تاریخ درج خبر :
  • دوشنبه ٧ بهمن ١٣٩٨ - ١٠:٠٢
  • کد خبر :
  • ١١٣٥

خروج