تحریف مصاحبه حجت الاسلام مصباحی مقدم توسط رادیو فرانسه
در پی انتشار خبری تحریف شده توسط پایگاه خبری یکی از رادیوهای بیگانه به نقل از یکی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، حجت الاسلام مصباحی مقدم در گفتگو با روابط عمومی این نهاد، مطالب منسوب به وی در خصوص پیشنهاد تدابیر اقتصادی به دولت را تکذیب کرد.
 جمعه ٩ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک دکتر محسن‌ رضایی به دکتر محمدباقر قالیباف
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارسال پیامی، انتخاب دکتر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت و دوام توفیق وی و عموم نمایندگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت کرد.
 پنج شنبه ٨ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به رئیس جدید مجلس شورای اسلامی
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی انتصاب دکتر محمدباقرقالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.
 پنج شنبه ٨ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با رادیو النور :
پیروزی بزرگی در انتظار همه نیروهای مقاومت است/ اسرائیل روز به روز کوچک‌تر شده و در آینده هم ضعیف تر می‌شود/اسراییل درحال آب شدن وفرو ریختن است
دکتر محسن رضایی در آستانه روز جهانی قدس در گفتگوی اختصاصی با رادیو النور گفت: اسرائیل روز به روز کوچک تر و ضعیف‌تر می‌شود و پیروزی بزرگی در انتظار همه نیروهای مقاومت است.
 دوشنبه ٥ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرلشکر پاسدار محسن رضایی در گفتگو با پایگاه لبنانی العهد:
رویارویی مردم فلسطین با اسرائیل، خط مقدم یک مبارزه تمدنی است / در دوران فرماندهی قاسم سلیمانی، مقاومت یک عرصه بین المللی را به خودش اختصاص داد / ما مبارزه با اسرائیل و مبارزه با شاه را یکی می دانستیم / داعش جدید صد در صد آمریکایی است / ما به کشورهای اروپایی، محصولات مقابله با کرونا صادر می کنیم
به مناسبت بیستمین سالگرد اخراج صهیونیست ها از جنوب لبنان و روز جهانی قدس، پایگاه خبری العهد، با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پیرامون مقاومت اسلامی علیه رژیم صهیونیستی به گفتگو پرداخته است. دکتر محسن رضایی در مصاحبه با این پایگاه لبنانی، تاکید کرد که رویارویی مردم فلسطین با اسرائیل، خط مقدم یک مبارزه تمدنی است.
 جمعه ٢ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>