نسخه چاپي

دستور رییس ستاد جهاد توامندسازی محرومین برای تشکیل ستاد خدمت‌رسانی شبانه روزی به مدافعان سلامت و بیماران

دکتر محسن رضایی، رییس ستاد جهاد توامندسازی محرومین طی حکمی، مدیرعامل این ستاد و ۱۱۰ خیریه همکار در سراسر کشور را مامور تشکیل ستادی شبانه روزی برای یاری رسانی به بیمارستان ها و کادر درمانی کشور کرد.

 

متن نامه دکتر محسن رضایی، بدین شرح است:

جناب آقای رستمی مدیر عامل ستاد جهاد توانمندسازی محرومان کشور

سلام علیکم
ضمن تبریک سال نو و عید بزرگ مبعث و در آستانه ماه شعبان المعظم، از جنابعالی و قاطبه یکصد و ده خیریه عضو ستاد درسراسر کشور که از نخستین روزهای هجوم ویروس کرونا به یاری هموطنان عزیز شتافتید، سپاسگزاری می‌کنم.
با توجه به طولانی شدن دوران مبارزه با ویروس کرونا و نگرانی مردم در این خصوص و لزوم سرعت بخشیدن به اقدامات جاری خیریه ها، و با هدف هماهنگی بیشتر، ضروری است نسبت به تشکیل یک ستاد شبانه روزی در تهران اقدام نمایید و از طریق آقایان دکتر امیدوار رضایی و دکتر روح الامینی خدمات لازم را به بیمارستانها و مراکز درمانی کشور برسانید. بدیهی است دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا و هماهنگی با نمایندگان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، باید دقیقا رعایت شود.
فرصت را مغتنم شمرده و دیگر بار از تلاش های ایثارگرانه، کادر پزشکی درمانی کشور اعم از پزشکان و پرستاران و سایر فداکاران این حوزه و نیز از اعضای داوطلب ستاد جهاد توانمندسازی تشکر می کنم.
محسن رضایی

 

  • تاریخ درج خبر :
  • دوشنبه ٤ فروردين ١٣٩٩ - ١٤:٢٦
  • کد خبر :
  • ١١٧٥

خروج